Вівторок, 07.05.2024, 07:28

Головна » 2014 » Грудень » 14 » Глибоцька зіронька стартувала успішно
Глибоцька зіронька стартувала успішно

Днями відбувся щорічний традиційний конкурс районного рівня «Глибоцька зіронька-2014». 25 учасників з шкіл району змагались у різних жанрах: вокальний, танцювальний, художне читання.

Теперешній конкурс починався з виступу минулорічних переможців та з піснею про талановитих дітей на слова поетеси Олександри Возняк.

Серед інших учасників виступила цього року і учениця 9-ого класу Купського НВК Мірабела Плеван. Вона читала вірш Ліни Костенко «Руан».

В основному учні читали патріотичні вірші. Читали зворушливо та емоційно.

У вокальному жанрі Мірабела виконала пісню «Відлітай». У танцювальному жанрі вона разом з танцювальною групою танцювала Рокенролл.

Оскільки ця дівчина до всього відноситься з відповідальністю,  то і тут вона проявила свої здібності.

Мірабела зайняла друге місце серед інших конкурсантів. Взагалі це дуже хороша учениця, відмінниця навчання, учасниця та переможець багатьох олімпіад, конкурсів, форумів... Добре співає, танцює, читає... Весела, енергійна, працьовита.

Ми вітаємо Мірабелу з цим успішним виступом, бажаємо успіхів у навчанні, у позакласній роботі, багато перемог та щасливої долі.

Steluţa hliboceană – un concurs al celor talentaţi

Acest concurs are loc anual în luna octombrie. E vorba de „Steluţa raională”. Următoarea etapă va fi deja concursul regional „Steluţa bucovineană”.

La etapa raională din acest an din raionul Hliboca au participat circa 25 de participanţi. Toţi au trecut trei etape importante – declamarea, vocalul, proba de dans.

Anul acesta debutul l-au făcut învingătorii acestui concurs din anul precedent. Apoi au urmat participanţii din acest an. Printre ei se numără şi eleva şcolii noastre Mirabela Plevan din clasa a 9-a. La toate cele trei probe mai sus numite ea s-a prezentat bine şi foarte bine. Juriul i-a acordat locul doi iar colegii şi profesorii au felicitat-o.

Vom menţiona că Mirabela este una dintre cele mai bune eleve ale CIE Cupca, frecventeauă şcoala de muzică, scrie versuri, recită frumos, cântă la pian, dansează, are rezultate bune la multe olimpiezi şcolare şi raionale la diferite obiecte.

Noi o felicităm pe Mirabela cu acest frumos succes,  îi dorim succes la învăţătură, noi rezultate îmbucurătoare, realizări depline şi un viitor fericit.

Переглядів: 577 | Додав: cristian | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »