Понеділок, 06.05.2024, 18:21

Головна » 2014 » Грудень » 14 » День писемности у Купському НВК
День писемности у Купському НВК

Щороку у нашій школі проводяться ряд заходів присвячені Дню писемності. Проводять ці заходи вчителі української мови та літератури та українознавства Купського НВК     М. В. Овачук, А. А. Тарица та М. В. Алергуш. Всі троє мають вжє досвід роботи та постійно готують зі своїми вихованцями позакласні та позашкільні заходи.

Ось і цього року вчителі підготували спочатку виставку книг, газет, фотографій, матеріалів про видатних українських та буковинських письменників.

Всі троє підготували учнів різних класів до традіційного щорічного конкурсу ім. Петра Яцика.

Вчителька української мови М. В. Овачук підготувала захід «Мова рідна, слово рідне» з учнями 3-ого та 6-ого «Б» класів. Діти читали вірші відомих українських творців слова, говорили віршами та прозою про красу писемности та мови.

Інша вчителька А. А. Тарица разом з учнями 11-ого класу (вона є класним керівником) підготувала стінгазети.

Вчителька українознавства М. В. Алергуш підготувала ученицю 9-ого класу Мірабелу Плеван до учнівського форуму і мала успіх.

Я хотіла завершити цей матеріал віршем нашого земляка поета та викладачя Богдана Мельничука який дуже доречний до цього свята

Напишися слово, напишись

Так, як це ще ніколи не писалось.

На папері чистому озвись,

Як у серці у моім озвалось.

Напишися хоч би раз мені

Так, як світиш у дущі народу,-

І не схочу вищої платні,

Більшу не попрошу нагороду.

Simţul patriotismului exprimat în cântece şi poezii

De ziua scrisului ucrainean la CIE Cupca au fost organizate un şir de măsuri având toate un caracter patriotic.

Mai întâi a fost organizată o expoziţie de cărţi, ziare, fotografii ale scriitorilor ucraineni clasici şi moderni. N-au lipsit bineînţeles nici scriitorii bucovineni.

La pregătirea ei şi-au adus contibuţia profesoarele de limba şi literatura ucraineană din şcoala noastră Maria Ovaciuc, Alina Tarâţa, Mariana Alerguş.

Sub îndrumarea profesoarei Maria Ovaciuc elevii claselor a trea şi a şasea „B” au pregătit un recital de cântece şi versuri patriotice, despre frumuseţea şi importanţa limbii de stat.

Переглядів: 506 | Додав: cristian | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »