Субота, 04.05.2024, 14:41

Головна » 2014 » Жовтень » 19 » Зльот юних туристів-краєзнавців відбувся
Зльот юних туристів-краєзнавців відбувся

27 вересня ми відмічаємо міжнародний день туризму. З цього приводу  щороку у селі Просокиряни Глибоцького р-ну проводиться зльот юних туристів.  Цього року це вже xxvii тур.

У таборі «РАЙДУГА» заїхали 31 команд з шкіл району.

На протязі 3-ех діб вони змагались з різними видами змагань як фізичного так і інтелектуального характеру.

Таким чином проводились змагання з виду «Маршрутна топографічна зйомка місцевості», на дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Туристсько-краєзнавчий маршрут»,»Велоралі»,  водного туризму «Рятувальні роботи»(катамаран), «Слалом» (байдарка). Учасники також змагали у таких конкурсах як «Краєзнавча вікторина», «Як я знаю правила», «Візитка команди», «Конкурс капітанів», «Туристська пісня», «Пропаганда та реклама туризму», «Будні зльоту» та інші.

Призові місця зайняли команди Глибоцької ЗОШ, Карапчивського ліцею,   Сучевенської ЗОШ та багато інших.

Непогано виступили і команда з 9 учнів Купського НВК незважаючи на те що у нас немає туристичного гуртка. Але діє у нас гурток «Юні музеєзнавці» і самі члени цього гуртка і приймали участь у цьогорічних змагань.

Суддівська колегія на чолі з директором Глибоцького ЦТКСЕУМ п. А

натоліем Дудка дали всім учасникам справедливу оцінку.

Діти залишились задоволеними адже три дні підряд вони спали у наметах, готували їжу на вогнище, спілкувались, подружились, змагалися, шуткували разом.

Переглядів: 550 | Додав: cristian | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »