Понеділок, 06.05.2024, 11:38

Головна » 2020 » Квітень » 19 » Зі світлим святом Великодня!
Зі світлим святом Великодня!

Щороку у нашій школі до цього великого свята ми готувалися  заздалегідь. По перше, як прийнято у справжніх господарів, прибирали як і у приміщені так і на подвір'ї. Учні разом з класоводами і класними керівниками прибирали скрізь. А ще саджали нові фруктові дерева та квіти.

А оскільки нова  сільська церква знаходиться недалеко від нашого Купського НВК, то учні середніх і старших класах допомагали і там з прибиранням.

А ще, наші учні готували для виставки пасхальні композиції і багато-багато малюнків. Вони завжди представлені у коридорі школи до Вознесіння  Господнього. Тут всі  проявляють свої фантазії. І виходить дуже добре.  А найкращих ми відмічаємо на лінійці і висловлюємо подяку.

У музеї Купського НВК знаходиться чудове пасхальне дерево.

Ми приймали участь у всіх районних заходах присвячені пасхальних свят.

На жаль, цього року ми не маємо можливість робити це все. Сподіваємось, що все це мине і  ми знову матимуть можливість займатися улюбленими справами.

Тим часом ми впевнені, у всіх домівках дорослі та діти вже готуються до свята Великодня. Особливе місце з всіх цих підготовлень займають  писанки. Доречі у всіх будуть чудові писанки. Тепер ми дистанційно побачимо їх.

Побажаємо всім насамперед здоров’я та  нехай наш Ісус Спаситель оберігяє нас усіх від цієї епідемії та допоможе нам у всьому. Світлих  Великодніх свят усім!

Елеонора Скіпор

Переглядів: 261 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0