Понеділок, 06.05.2024, 07:20

Головна » 2016 » Лютий » 22 » Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Україна ніколи не забуває своїх героїв. До вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні активно долучились учні, вчителі та батьки Купського НВК. Активну позицію, як і у попередніх заходах, зайняли всі члени учнівського самоврядування.

19 лютого нинішнього року ми розпочали перший урок з виконанням Державного Гімну України біля Державного Прапору. Всі класні керівники, класоводи, вчителі, почали перший урок   хвилиною мовчання. Також у всіх класах були проведені класні години присвячені цій важливій події в житті нашої країни.

У коридорі школи підготували виставку з матеріалами з газет, журналів, буклетів присвячених Героїв Небесної Сотні та учасникам і активістам Революції Гідності, до підготовці якої долучилися і члени гуртка «Юні музеєзнавці».

У капличці, що знаходиться поруч з місцевою церквою святих Апостолів Михаїла та Гавріїла, розташовані і символічні могили в пам’яті всіх репресованих села Купка. Саме тут наші учні, члени учнівського самоврядування, запалили лампадки та свічки та хвилиною мовчання шанували світлу пам'ять всіх героїв, що віддали  своє життя за свободу та незалежність України.

Члени літгуртка «Лемиіца» прочитали вірші різних авторів присвячених Героям Небесної Сотні та всім сучасним патріотам України.

Учні старших класів переглянули документальні фільми та флешмоби присвячених вищезгаданим подіям.

Переглядів: 469 | Додав: Vano | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2016  »