Субота, 04.05.2024, 10:15

Головна » 2019 » Жовтень » 17 » Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») у Купському НВК

Вчора відбувся I етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри  є національно-патріотичне та морально-духовне виховання  учнівської молоді.

Учасники 26 шкіл Глибоцького району разом зі своїми керівниками завітали в цей сонячний жовтневий день до Купського НВК.

На стадіоні нашої школи у військових формах учасники гри змагалися у вправах таких видів: 1. Впоряд (стройова підготовка; оцінка зовнішнього вигляду; одностроїв; виконання маршової патріотичної пісні). 2. Смуга перешкод – де долали різні перешкоди; 3. Влучний стрілець – змагання на кращі результати у вправі  зі стрільби з пневматичної гвинтівки з положення сидячи. 4. Добре діло – конкурс на кращий звіт про доброчинні справи. 5. Силове змагання «Перетягування линви». 6. Гра «Рятівник». Медико-санітарна підготовка.

Жюрі у  складі  методистів з методичного центру  управління освіти Глибоцької РДА В. Г. Швець,  Р. В. Щур, М. Г. Лях, представників військового комісаріату району та Райдержадміністрації дали високу оцінку підготовки учасників команд та роботи їх керівників.

Перше місце займали команда Старововчинецького ліцею та отримали кубок. Друге місце зайняли учні Купського НВК під керівництвом вчителя старшої категорії П. В. Мораря.  Інші учасники також зайняли хороші місця.

Учні Купського НВК отримали 5 грамот. У змаганні «Смуга перешкод», наші учні зайняли перше місце, дуже добре вони показали себе у також у вправі  «Впоряд».

Члени журі на чолі з В. Г. Швецем подякували всім учасникам, та адміністрації Купського НВК за хорошу підготовку цього заходу.

Вітаємо їх та бажаємо успіхів.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 293 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0