Вівторок, 30.04.2024, 08:16

Головна » 2016 » Березень » 24 » Виступ екологічної агітбригади Купського НВК
Виступ екологічної агітбригади Купського НВК

На весні у нас завжди багато заходів присвячених проблемам екології, збереження рідної природи тощо.

Днями відбувся традиційний районний конкурс екологічних агітбригад у приміщені Глибоцького ліцею. Купський НВК представляла екологічна агітбригада «ЕКО ШАНС» під керівництвом вчителів географії та біології       М. В. Бічер та Л. Г. Сучеван. Їм допомогла заступник з виховної роботи Л. Г. Олар.

…Ми молоді, веселі та кмітливі.

Завзяті, радісні і жартливі.

Ми сповнені енергії і сил.

Ми вірні України діти.

Щодня ми пізнаєм життя

І розкриваємо Всесвіту закони,

Ми дивимось у світле майбуття

І будь-які долаєм перепони.

…Щоб наша квітуча і щедра Земля

Завжди для людства раєм була…

Саме такими словами учні Купського НВК почали свій виступ. Вони читали вірші, співали пісні, підготували сценки, намалювали плакати, писали стінгазети, мали інші композиції на потрібну тематику. За свій виступ, уміння та старанність Купська екологічна агітбригада отримала грамоту та подяку від організаторів.

Такі заходи виховують у молодого покоління любов до рідної землі, рідного краю, вчать їх бережно відноситися до природи рідного села і не тільки. Адже цю любов до природи та її багатства треба виховувати з малих років.

Елеонора Скіпор

Переглядів: 555 | Додав: Vano | Теги: Купський НВК, агітбрігада | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »