Вівторок, 07.05.2024, 02:17

Головна » 2019 » Травень » 16 » Вишита сорочка – гарна традиція
Вишита сорочка – гарна традиція

Всесвітній день вишиванки ми зустрічаємо з хорошим настроєм та в вишитих сорочках – румунських та українських.

У Купському НВК це стало гарною традицією. Щорічно, в цей день, учні, вчителі, техпрацівники, батьки та гості одягають вишиті сорочки,  деякі одягають повний костюм, та всі разом фотографуємось як для сайту школи так і на згадку.

Народний одяг - це наші незабутні традиції, які треба зберігати та примножувати, залишати у спадок майбутнім нащадкам.

Ось і цього року, учні та вчителі Купського НВК, в гарних вишитих сорочках прийшли до школи на роботу та навчання. Робочий день перетворився на святковий день. Дай Бог, щоб у нас було побільше свят у житті.

Та оскільки третій четвер травня співпав цього року  з Тижнем духовності, то ми організували і невеликий релігійний концерт в якому прийняли участь учні різних класів. Вони декламували вірші, співали пісні та прозою розповідали про Пасхальні традиції рідного села.

Ці всі заходи виховують у наших учнів любов до прекрасного, допомагають їм у збереженні традиції та примноження культури рідної школи та рідного села.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

На фото  - учні та вчителі Купського НВК на святі вишиванки