Субота, 04.05.2024, 09:39

Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Виховуємо справжніх патріотів (До дня Захисника Вітчизни)
Виховуємо справжніх патріотів (До дня Захисника Вітчизни)

Протягом навчального року ми проводимо безліч заходів, які мають патріотичний характер.

Щороку ми вшановуємо пам’ять жертв голодомору, вшановуємо героїв Майдану, організовуємо зустрічі з учасниками військових подій на сході України, запалюємо свічки пам’яті у місцевій капличці, біля якої знаходяться два символічні хрести, присвячені всім загиблим, репресованим, депортованим, постраждалим під час сталінських репресій.

В історичному музеї та в шкільній бібліотеці постійно організовуються виставки газет, журналів, фотографій на патріотичну тематику.  Активно долучаються до цієї справи члени учнівського самоврядування, гуртка «Юні музеєзнавці».

Про всі ці події ми постійно друкуємо різні матеріали в пресі та висилаємо на сайт районного управління освіти.

Цього року, напередодні 14 жовтня, Дня Святої Покрови, учні 8-ого класу нашого НВК під керівництвом свого класного керівника, вчительки історії та правознавства Валентини Г. Цициу підготували літературно-поетичний монтаж до Дня Українського Козацтва. Учні читали вірші, співали патріотичні пісні. На мультимедійному екрані всі присутні – учні, вчителі, батьки, мали змогу подивитися  уривки з історії українського Козацтва.

Всі ці дні на уроках історії та правознавства учні, під керівництвом своїх класних керівників та вчителів історії, готують реферати, готують відповіді на різні запитання про історію українського Козацтва, про Січових Стрільців, про історію української держави, її відомих людей усіх часів тощо.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 263 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0