Вівторок, 07.05.2024, 05:56

Головна » 2017 » Листопад » 8 » Виховуємо справжних патріотів
Виховуємо справжних патріотів

Буковинському вічі – 99 років

На протязі цього  навчального року ми проводили та проводимо безліч заходів, з нагоди 99 річниці Буковинського віча.

Учні та вчителі Купського НВК також долучилися до цієї справи.

На всіх уроках історії та українознавства, на всіх позакласних заходах були проведені години спілкування присвячені подіям листопада 1918р. на території нашої області.

Ми шанували пам'ять та поклали квіти до пам’ятного знаку  - Хрест Слави воїнам ОУН-УПА що знаходиться на теренах Глибоцького району.

Щороку ми шануємо пам’ять жертв голодомору, вшановуємо героїв Майдану, організовуємо зустрічі з учасниками військових подій на сході України, запалюємо свічки пам’яті на місцеві каплички біля якої знаходяться два символічні хрести, присвячені всім загиблим, репресованим, депортованим, постраждалим під час сталінських репресій.

В історичному музеї та в шкільній бібліотеці постійно організовуються виставки книг, газет, журналів, фотографій на патріотичну тематику. Тепер ми добавили тут матеріали щодо Буковинського віча. Активно долучаються до цієї справи члени учнівського самоврядування, гуртка «Юні музеєзнавці».

Про всі ці події ми постійно друкуємо різні матеріали в пресі та висилаємо на сайт районного відділу освіти.  Ми також вітаємо і нашу буковинську газету «Буковинське віче» в якій ми постійно друкуємо наші матеріали.

Тепер плануємо організувати  екскурсії до краєзнавчого музею, до українського народного дому та до інших пам’ятників, що знаходяться на території Буковини.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 443 | Додав: Vano | Рейтинг: 4.0/1
2 Angela
Браво браво

1 Kateryna
Найбільші патріоти своєї країни !

«  Листопад 2017  »