Вівторок, 30.04.2024, 05:23

Головна » 2016 » Березень » 22 » Відкрите заняття у середній групі
Відкрите заняття у середній групі

10.03.2016 року в середній групі „ Світлячок» дошкільного підрозділу  вихователем Дущак М.Г. було проведено відкрите комплексне заняття „ З давніх-давен ”. На занятті діти з задоволенням мандрували стежиною спогадів про білу хату з давнини, бо кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Ознайомились з деякими традиціями, з елементами національного одягу, з фольклором рідного народу.

Марія Григорівна поглиблено працює над питанням «Народознавство, як засіб національно - патріотичного виховання».

Головний принцип роботи педагога - виховання добром на духовних та культурних засадах рідного народу. Завдання щодо організації роботи з патріотичного виховання вирішуються вихователем комплексно – під час занять з екологічного, пізнавального, художньо-естетичного, мовленнєвого розвитку, трудового виховання . Для реалізації зазначених завдань  Марія Григорівна використовує  широкий спектр засобів освітнього впливу (різні види ігор, художня література, природа, фізичні вправи, образотворче, музичне мистецтво тощо). З метою проведення змістовної роботи з дітьми  у групах створено відповідні умови: належне розвивальне середовище (іграшки, обладнання) і посібники (демонстраційний і роздатковий матеріал). Завдання щодо організації роботи з морально-патріотичного виховання педагог вирішує комплексно у різних видах діяльності: заняття, бесіди, ігри, індивідуальне спілкування, моральні ситуації вибору, читання художніх творів тощо.

Під час колективного перегляду були присутні директор НВК М.І.Лазурко, інспектор РМЦ по дошкільному вихованню Л.В.Петрик, колеги які проаналізували вміння педагога та знання дітей з даної теми. Всі мали чудову змогу поринути у таємничий, дещо магічний світ традицій і вірувань нашого народу.

Переглядів: 549 | Додав: alinaberezovsca94 | Рейтинг: 5.0/1
1 sasa