Субота, 04.05.2024, 16:32

Головна » 2015 » Березень » 31 » Весняні спортивні змагання
Весняні спортивні змагання

Щороку традиційне спортивне орієнтування проводиться двічі: восени та на весні. Ці змагання проводяться за сприянням Глибоцького ЦТКСЕУМ та за підтримки районної ради.

Цього року весняні спортивні орієнтування проводились у лісі села Червона Діброва. Стартували біля Червонодібровського НВК, тут і фінішували.

Відкрив урочистості директор Глибоцького ЦТКСЕУМ п. Анатолій Дудка. Він також оголосив умови та час  проведення змагань, склад команд та суддівської колегії тощо.

Цьогорічні змагання були присвячені пам’яті воїна-афганця Василя Скуляка який народився та виріс у цьому селі. Він загинув під час військових подій в Афганістані. Про нього розповідали вчителі місцевої школи. Ми всі вшанували пам'ять про нього, про героїв Небесної Сотні, про загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання.

Привітати учасників цьогорічних змагань також голова Глибоцької райради Г. С. Ванзуряк та начальник управління освіти Глибоцької РДА В. Г. Швець.

Майже всі школи нашого району прийняли участь у спортивному орієнтуванні та продемонстрували хороші результати.

Серед 26 шкіл I-III ступенів команда Купського НВК зайняла 8 місце та потрапила в першу десятку. Перше місце отримала команда Корчівецької школи.  Серед 9 шкіл I-II ступенів перше місце має команда Червонодібровського НВК.

Хочу подякувати капітану команди Купського НВК, учню 11-ого  класу Крістіану Плевану за старанність та молодому вчителю фізики С. В. Скіпору за надану допомогу та підтримку у проведені змагань.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 456 | Додав: Vano | Теги: Купський НВК, Турізм | Рейтинг: 0.0/0