Понеділок, 06.05.2024, 18:13

Головна » 2017 » Квітень » 4 » Весна іде красу несе
Весна іде красу несе

03.04.2017 року в дошкільному підрозділі вихователі Дущак М.Г., Бута О.П., Семенюк Є.Г.провели прогулянку – похід по території дитячого садка, де діти спостерігали за змінами в живій природі.

Метою цього заходу стало поглиблення знань дітей про зміни в рослинному та тваринному світі. З’ясували лексичне значення слів квітень і травень. Вчили розрізняти квіти,кущі, дерева по їх цвітінню. Формували у дітей поняття про польові квіти. Розвивали спостережливість, зв’язне мовлення; виховували естетичне почуття бережливе ставлення до природи.

Прогулянка розпочалася словами поета Григоре Виеру

Primăvara

Iese iarba luminoasă,

Rândunica vine-acasă.

Cald e soarele-n câmpie

Ca un ou de ciocârlie.

Діти разом з вихователями розглянули зовнішній вигляд і вдихнули аромат квітів. Також малюки проходячи майданчики визначали кущі, дерева, які там ростуть, розглядали їх цвіт, зелень листочків. Діти із задоволенням пригадали, які птахи вже прилетіли з теплих країв.

Вихователі звернула увагу про необхідність шанобливого відношення до природи: не ламати гілки, витоптувати рослини, не порушувати спокій птахів у гніздах.

В підсумку була проведена бесіда із запитаннями до дітей: Які весняні квіти знають малюки? Чим особливий місяць квітень? За чим сподобалося спостерігати? Які птахи подобаються? Який догляд необхідний рослинам від людей?

Безпосереднє поглиблення в природне довкілля надало можливість дітям набути власний досвід та знання у тих змінах, які відбуваються в живій природі на весні.

Переглядів: 441 | Додав: alinaberezovsca94 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »