Субота, 04.05.2024, 12:58

Головна » 2017 » Березень » 6 » Традиційний фестиваль «Чисті роси» у Купському НВК
Традиційний фестиваль «Чисті роси» у Купському НВК

Цей фестиваль став традиційним за остані декілька років. Організатором цього фестивалю є Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва. Цього року учні шкіл району змагались у номінації «Літературна творчість» та «Театральне мистецтво».

Учні Купського НВК за підтримки своїх батьків, вчителів та класних керівників підготували цікаву невеличку концертну програму.

Учениця 6-ого класу Тетяна Морар декламувала вірш румунського класика Міхая Ємінеску «Маі ам ун сінгур дор», (Бажання), (керівник – Лучіка Дущак – вчителька румунської  мови та літератури).

Учень 8-«Б» класу Адріан Опаєць прочитав вірш Юрія Федьковича «Думи мої, діти мої» (керівник – Марія Овачук – вчителька української мови та літератури).

Вони прийняли участь у номінації «Літературна творчість».

Учні 10-ого класу Олександр Тарица, Василь Алергуш та Анастасія Павлюк підготували гумореску «Мати та комп’ютер» (рум. мовою), (керівник – Лідія Олар, заступник директора з виховної роботи). Інші учні цього класу Костянтин Палікиржа та Дарія Опаєць підготували ще одну гумореску «Флоаря та Георгій» (керівник –Лідія Олар). Всі вони виступали у номінації «Театральне мистецтво».

Ми дуже вдячні батькам, вчителям та самим дітям за участь, підготовку та підтримку та збереження народних традицій.

Члени журі дали високу оцінку у проведенні цьогорічного фестивалю.

Елеонора Скіпор

Переглядів: 408 | Додав: Vano | Рейтинг: 0.0/0