Вівторок, 07.05.2024, 04:26

Головна » 2019 » Травень » 14 » Тиждень духовності у Купському НВК
Тиждень духовності у Купському НВК

На виконання  Стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням колегії Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від  15.04.2016 №1/2, Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017- 2021 рр., відповідно до наказу ДОН Чернівецької ОДА №177 від 04 квітня 2019 р. «Про проведення в закладах освіти Чернівецької області Тижня духовності», на виконання наказу №94 від 18.04.2019 «Про проведення Тижня духовності в Купському НВК» та з метою підвищення якості виховного простору у закладах освіти області у дусі національно-патріотичного виховання, на засадах християнських та загальнолюдських цінностей з 13.05. по 18.05.2019  в Купському НВК будуть проводитися заходи в рамках Тижня духовності.

У неділю 12 травня, коли вся Україна відзначала День матері, учні 5 класу, спільно з батьками, під керівництвом класного керівника Олар Л.Г. побували в екскурсії до Свято-Аннинського жіночого монастиря Аннина гора - місця паломництва десятків тисяч православних християн, розташованого на Анниній горі, що в місті Вашківці. Відвідали музей природи, що розташований в с. Зеленів. Його  експозиції налічують близько тисячі експонатів флори й фауни Зеленова та навколишніх сіл Кіцманського району Чернівецької області. Наприкінці подорожі діти милувалися красою тюльпанового поля в с. Мамаївці. Це свято - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина.

В понеділок розпочали робочий тиждень святковою лінійкою – відкриттям Тижня духовності, оголосили програму заходів.

Сьогодні, всі учні школи  долучилися до проведення святкового концерту до Дня матері.

Щороку ми вітаємо у нашому навчальному закладі всіх матерів та жінок діти яких навчаються у нашій школі.

Починаємо з підготовки виставки малюнків та фотографій, газет, журналів… Потім кожен клас презентує номер художньої самодіяльності: вірш, танець, пісню, сценку,  а ще аплікації, та стіннівки.

В цьому році ще й підготували фотозону прикрашену паперовими квітами ручної роботи. (Олар Л.Г., Дущак Л.В.)

Ми запрошуємо всіх матерів на наш концерт. А ще ми говоримо про роль матері в житті кожної людини.

Від імені дирекції Купського НВК ми дякуємо всім вчителям, класоводам, класним керівникам за підготовку цих заходів.

Такі заходи виховують  не тільки любов до матері, а ще і любов до своєї батьківщини, повагу до вчителів, до рідних, до людей похилого віку. Адже від любові до матері, від поваги до неї, починається все у цьому житті.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 328 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0