Понеділок, 06.05.2024, 11:34

Головна » 2016 » Листопад » 29 » Шанування жертв голодомору у Купському НВК
Шанування жертв голодомору у Купському НВК

Щороку наприкінці листопада  ми вашановуємо пам'ять жертв голодомору в Україні. Насамперед на урочистій лінійці хвилиною мовчання ми вшановуємо пам'ять всіх загиблих. Потім з членами учнівського самоврядування ми запалюємо свічки у місцевій капличці. Поряд з цією капличкою є дві символічні могили в пам'ять всіх купських загиблих під час сталінських репресій, розстріляних в урочищі варниця в Білій Криніці 1 квітня 1941 року, на фронтах другої світової війни, репресованих, депортованих тощо. До речі члени гуртка «Юні музеєзнавці» Купського НВК доглядають за цими могилами.

Всі класні керівники, класоводи провели бесіди на цю тему зі своїми учнями.

У приміщенні Купського історичного музею є папка з різними матеріалами на цю досить болючу тему для нашого народу. Невелику виставку до дня шанування пам’яті жертв голодомору ми підготували і на коридорі нашої школи. Газети, журнали, фотознімки, книги (до підготовки виставки долучилась і наша шкільна бібліотека) були представлені всім учням , вчителям та всім бажаючим ознайомитись з ними.

Ми не маємо право забути про цю велику трагедію в історій країни. Ще ми повинні ознайомити молоде покоління з цими подіями.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор

Переглядів: 421 | Додав: Vano | Теги: Купський НВК, голодомор | Рейтинг: 0.0/0