П`ятниця, 03.05.2024, 06:59

Головна » 2019 » Квітень » 8 » Районний семінар вчителів фізики
Районний семінар вчителів фізики

У четвер, 4.04.2019, відбувся районний семінар вчителів фізики на базі Купського НВК та Корчівецької ЗОШ І – ІІІ ступенів. Тема семінару: «Підвищення фахової майстерності вчителів шляхом модернізації методичної роботи для підвищення якості знань учнів». Заступниками директорів з виховної роботи Корчівецької ЗОШ та Купського НВК, Дручук Інною Романівною та Олар Лідією Георгіївною було представлено візитки шкіл. Методист управління освіти Ніна Василівна Трошина ознайомила учасників семінару з планом роботи, а також спільно з вчителем фізики купського НВК Плеваном Іваном Васильовичем провели круглий стіл на тему: «Підвищення фахової майстерності вчителів шляхом модернізації методичної роботи для підвищення якості знань учнів».

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Ганна Іванівна Шова надала присутнім інформацію щодо Всеукраїнського конкурсу «Левеня».

Вчителем фізики Купського НВК, Олар Л.Г. було підготовлено та представлено пристендовий урок у 9 класі на тему : «Взаємодія тіл. Імпульс. Закон збереження імпульсу», а вчителями фізики Корчівецької ЗОШ, Чорнопиським Тарасом Ярославовичем та Дручук Інною Романівною, цікавий та актуальний позакласний захід на тему: «Історія ракето-космічної галузі України»

Продовжили семінар надзвичайно цікавою та змістовною екскурсією до музею авіації та космонавтики м. Чернівці.

Щиро дякуємо за участь та сприяння у проведенні семінару методисту РМЦ Трошиній Ніні Василівні, голові районного МО вчителів фізики Шові Ганні Іванівні, а також завідувачу музею авіації та космонавтики Віталію Васильовичу Яценко.

Олар Л.Г., Плеван І.В., вчителі фізики Купського НВК

Переглядів: 313 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0