Середа, 08.05.2024, 17:47

Головна » 2023 » Квітень » 10 » Пасхальні свята у Купському ліцеї
Пасхальні свята у Купському ліцеї

У рамках тижня духовності ми провели декілька заходів щодо цієї важливої та необхідної події, особливо у наш час.

У нашому ліцеї є традиційне пасхальне дерево яке ми щороку оновлюємо. Ось і цього разу ми додали до нього ще декілька прикрас.

Учні середніх та старших класах підготували стінгазети з пасхальною тематикою та тематикою миру. Молодші та середні класи підготували безліч малюнків з цієї тематики.

Цими днями ми проводили літературно-музикальну композицію до Великодніх свят. Вірші румунською та українською мовами про мир, весну Перемоги, велике свято Воскресіння Іісуса Христа, про віру в Бога, про надію і щасливе дитинство…, звучали з вуст наших вихованців. Вокальна група нашого ліцею під керівництвом вчительки Л.В. Дущак підготували декілька пісень на Великодню тематику. Всі одягнули вишиті сорочки. Також всі класи підготували і дуже гарні Великодні композиції: кошики, рушники, пасхальні яйця, квіточки, пасочки…

Такі заходи укріпляють у наших учнів любов до Всевишнього, віру та надію що день Перемоги обов’язково настане. Мир, дитинство, щасливе майбутнє і все буде добре у нас.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського ліцею

Переглядів: 95 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0