Середа, 08.05.2024, 11:15

Головна » 2021 » Лютий » 20 » Пам’яті Небесної Сотні присвячується
Пам’яті Небесної Сотні присвячується

Щороку у лютому місяці Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.

Цими днями у Купському НВК вшановували пам'ять Небесної Сотні.

Учні молодших класів малювали десятки янголят та голубів як символ Миру, захисту від ворогів, доброти та надії.

Учні середніх та старших класів переглянули відео присвячене героїчним подіям, що відбувалися декілька років тому на Майдані у Києві.

У всіх класах хвилиною мовчання вшанували загиблих як на Майдані так і війні, що триває донині.

Класні керівники під керівництвом заступника з ВР нашої школи Л.Г Олар провели ще і бесіди, розповідали про події, що відбувалися декілька років тому у столиці нашої країни.

Учні різних класів під керівництвом вчительки обслуговуючої праці нашого НВК В. І. Бічер підготували стрічки та вирізали з білого паперу ангелів, долучилися до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті».

У нашому історичному музеї зберігаються матеріали присвячені трагічним подіям.

На коридорі школи підготовлена виставка з матеріалами, що описують події, які відбувалися 20 лютого 2014 року.

Ми не маємо право забути. Це наша пам'ять, наш біль, наші герої, наша гордість, наша історія написана кривавими сторінками.

Е. Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 238 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0