Вівторок, 07.05.2024, 02:26

Головна » 2016 » Травень » 4 » Пам'ять Чорнобильської катастрофи залишається в наших серцях
Пам'ять Чорнобильської катастрофи залишається в наших серцях

З нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи у всіх навчальних закладах нашої країни проводились та проводяться різні заходи.

У Купському НВК за ці два місяці ми проводили безліч заходів. Хочу відмітити, що активно долучилися до всіх проведених заходів члени учнівського самоврядування.

В приміщенні шкільного музею та на коридорі школи  ми розмістили дві виставки з газет, фотографії, малюнків про ту велику трагедію, що сталося 30 років тому. У шкільній бібліотеці бібліотекар Т. К. Алергуш підготувала книжково-ілюстративні і тематичні виставки з тематикою «30 років Чорнобильської катастрофи».

Днями учні середніх та старших класів переглянули документальний фільм про героїзм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
         Також група учнів нашого НВК, члени учнівського самоврядування,  напередодні вшанували пам'ять всіх тих, що загинули як під час аварії, так і потім, коли прийняли участь у ліквідації наслідків страшної аварії. Ми запалили свічки у капличці, що знаходиться поруч з місцевою церквою та біля пам’ятників, що розміщені зліва та справа від цієї каплички. Хвилиною мовчання ми шанували пам'ять всіх жертв трагедії, що зворушила весь світ.

Класний керівник 9-ого класу Л. Г. Олар провела зі своїми учнями захід під назвою «Наш біль Чорнобиль»

У всіх класах класоводи та класні керівники провели уроки пам’яті.

Ми не маємо право забути, це наш біль, наша пам'ять, наші сумні спогади.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 557 | Додав: Vano | Теги: Купський НВК, Чернобиль | Рейтинг: 0.0/0