Субота, 04.05.2024, 13:32

Головна » 2014 » Жовтень » 19 » Особливе свято для всіх працівників освіти
Особливе свято для всіх працівників освіти

Осінь це особлива пора року. Починається новий навчальний рік. А у першій неділі жовтня ми святкуємо особливе свято для всього народу – День працівників освіти або як кажуть у народі – ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ. Чому я говорю для всього народу? Тому що життя кожного з нас була, є, буде пов’язана зі школою. Якою б професію не обрала людина, спочатку навчається в школі. І саме тут вкладається фундамент майбутньої професії. Саме тут починається дорога у широкий світ.

У Купському НВК це особливий день. Його всі чекають з нетерпінням. Учні, вчителі, батьки готуються ретельно. У нас така традиція існує давно – організувати День самоврядування. Учні самі проводять уроки. Вони беруть консультації, теми, підручники у своїх вчителів та готуються ретельно.

Учні 11- ого класу традиційно керують у цей день школою. Серед них і директор, заступники, вчителі, вихователі... А ще кожен з них читає якийсь предмет.

Після уроків невеликий концерт де звучать вірші, пісні, вітання. А головне звучать слова вдячності за працю, старання, за любов та турботу, за все те що роблять наставники для своїх вихованців.

Часто в цей день до рідної школи завітають колишні учні щоб привітати своїх вчителів.

Цей день запам’ятається надовго. Основне щоб про вчителів ніколи  не забували.

Всім своїм колегам бажаю міцного здоров’я, успіхів та бадьорості.

Переглядів: 504 | Додав: cristian | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »