П`ятниця, 03.05.2024, 18:30

Головна » 2020 » Листопад » 27 » Наша відома краянка
Наша відома краянка

У кабінеті української мови та літератури Купського НВК  створений куток українознавства. Тут постійно знаходиться  фотографія нашої відомої та талановитої краянки Ольги Кобилянської та матеріали про неї.

І ось тут ми провели з учнями онлайн-бесіду присвячену нашій великій краянці Ользі Кобилянській.

У нашому шкільному музеї є постійна виставка присвячена нашій землячці. ЇЇ книги та книги їй присвяченні, газетні матеріали, журнали, фотографії – всі ці матеріали доповнюють нашу виставку.

Всім учням школи, а також членам літгуртка «Лемиіца» та членам гуртка «Юні музеєзнавці» завжди цікаво, оскільки я, щоразу, розповідала про нашу відому землячку, про містечко Гура Хуморулуй де народилась письменниця і де я побувала декілька років тому з групою інтелектуалів мого рідного села Нижні Петрівці, про мої враження від побачених бюстів, портретів у різних куточках нашої країни .

А ще ми стараємось, коли є така можливість відвідувати музей О. Кобилянської у с. Димка, якщо є можливість відвідуємо і у Чернівцях  дім-музей нашої землячці.

Члени учнівської ради активно включилися у всіх заходів присвячених О. Кобилянської які  проводимо  щороку.

Я дуже пишаюся тим що пару років тому стала лауреатом Премії імені Ольгі Кобилянської у номінації «Художня література».

Також, щороку я стараюсь щось друкувати у засобах масової інформації українською або румунською мовою про свою улюблену буковинську письменницю.

Елеонора Скіпор

Переглядів: 226 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0
1 Brandonved
omg herbal incense <a href=""> https://forums.dieviete.lv/profils/127605/forum/ </a> online pharmacy services