Вівторок, 07.05.2024, 05:05

Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Наша Коріна серед зірок Глибоцького р-ну
Наша Коріна серед зірок Глибоцького р-ну

Їх було 27 учасників. 26 чарівних дівчат і лише один хлопець який відчував себе  досить комфортно серед цих красунь.

Це був перший районний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості  «Буковинська зіронька».

У конкурсній програмі як і у попередніх роках відбувалися три номінації: «художнє читання», «вокал» і «хореографія».

Серед інших учасників була і учениця 9-го класу Купського НВК Коріна Цугуй.

В перший день вона дуже добре читала вірші Тараса Шевченка «Лілея» та заспівала румунську національну пісню.

На другій день вона танцювала разом зі своїми однокласниками молдавський народний танець.

Як учасниця цього конкурсу отримала диплом, медаль та подарунок від управління освіти а ще невеликі презенти від своїх батьків, вчителів. Ми вітаємо Коріну з успішним виступом а також дуже вдячні ії батькам Родіці Василівні та Василю Ауреловичу Цугуй (до речі вчителі нашого НВК) за моральну, матеріальну і фінансову підтримку рідної доньки. Адже щоб прийняти участь у такому конкурсі потрібно і одяг, і фонограми, і підготовка. У підготовці Коріни також активну участь прийняли В.Г. Цициу класний керівник 9-го класу, А.А. Тарица – вчитель української мови та літератури а ще Л.В. Попеску – хореограф.

Коріну підтримали у всьому весь педколектив, адміністрація школи та її однокласники. Бажаємо нових успіхів і перемог.

Елеонора Скіпор

Переглядів: 543 | Додав: cristian | Рейтинг: 0.0/0