Неділя, 28.04.2024, 09:43

Головна » 2017 » Лютий » 7 » Ми з насолодою пізнаємо математику…..
Ми з насолодою пізнаємо математику…..

Ми з насолодою пізнаємо математику…

Вона захоплює нас наче квітка лотоса.

Арістотель

Задля підвищення інтересу  учнів до навчальних предметів, поглиблення прагнення до пізнання і самовдосконалення, відповідно до затвердженого наказом по НВК графіком проводять предметні тижні. Адже саме стійкий інтерес до навчального предмета є запорукою успішного засвоєння учнями навчального матеріалу. Крім того, педагоги мають забезпечувати сприятливі умови для формування  особистості школяра, зацікавленого і вмотивованого до успішного навчання. Використовуючи таку форму роботи маємо можливість сприяти усвідомленню учнями міжпредметних зв’язків, стимулювати пізнавальний інтерес учнів, їхню інтелектуальну і творчу діяльність, розвивати в учнів комунікативні навички, ініціативність, уміння працювати в команді.

Минулого тижня учні Купського НВК мали змогу брати участь у проведенні тижня математики та економіки. Протягом тижня учні мали можливість реєструватися для участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», переглянути та обрати для презентації класних колективів вислови про математику та економіку, ознайомитися з цікавими фактами про предмет, але найбільше учнів зацікавила робота над створенням стінгазет. Учні креативно і творчо віднеслись до висвітлення теми, цікаво та змістовно представили у малюнках.

Висловлюємо подяку учням 7-11 класів за активну участь у конкурсах.

Л.Г. Олар, В.А. Цугуй

Переглядів: 443 | Додав: Vano | Рейтинг: 3.0/1