Неділя, 05.05.2024, 17:30

Головна » 2016 » Квітень » 15 » Маленькі дослідники
Маленькі дослідники

Діти дослідники від народження. Саме дослідження допомагає їм пізнавати навколишній світ. І саме етапи наукового дослідження вони несвідомо використовують, ознайомлюючись з довкіллям. Підготовка  дитини до дослідницької діяльності, навчання її вмінь та навичок дослідницького пошуку стає найважливішим завданням сучасної освіти.

Цікаве заняття з екологічного виховання з елементами пошуково-дослідницької діяльності на тему «Серйозно про цікаве» провела15.04.2016 р. вихователь старшої групи дошкільного підрозділу Купського НВК Березовська А.Г.

Питання екологічного виховання є пріоритетним в роботі вихователя. Аліна Георгіївна запросила дітей у незвичайну подорож на повітряній кулі до наукової лабораторії, в якій діти уявляли себе справжніми вченими-науковцями. Протягом заняття розширювала їхні знання про властивості повітря. Діти продемонстрували міцні знання про живу і неживу природу. Разом з вихователем з’ясували, що повітря не має форми, смаку, кольору, запаху. Особливо дітям сподобалась ігрова комунікативна ситуація «Природничі проблеми», А особливе задоволення отримали під час дослідницько – експериментальної діяльності в підрозділах «наукової» лабораторії.

Протягом заняття використано багато ігор, вправ, завдань, інтелектуальні карти-таблиці.

Як підсумок заняття діти визначили, який з дослідів їм найбільш сподобався, який з них вони хотіли б повторити вдома, а також що найбільше їх здивувало та що потрібно робити для збереження чистого повітря навколо нас.

Педколектив під час обговорення дав високу оцінку роботі вихователя і висловив переконання в тому, що заняття з пошуково-дослідницької діяльності сприяють розвитку у дітей пізнавальних інтересів, стимулюють розумовий розвиток, поповнюють активний словник дітей.

Переглядів: 756 | Додав: alinaberezovsca94 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »