Субота, 04.05.2024, 22:58

Головна » 2015 » Березень » 29 » Літературний гурток «Лемиїца»
Літературний гурток «Лемиїца»

Гурток діє вже багато років при Купському НВК. Це група учнів, які пишуть, друкують свої невеликі оповідання, вірші, інформації тощо на сторінках наших газет.

Члени літгуртка присутні на всіх заходах школи, а ще вони виступають на багатьох зустрічах, презентаціях, святах де читають власні твори.

Під час занять гуртка ми обговорюємо різні матеріали з газет, журналів, книг присвячені тим або іншим подіям, відомим людям. Обговорюємо їх, висловлюємо свою думку. Також читаємо власні матеріали.

Вже декілька років підряд члени літгуртка «Лемиїца» приймають активну участь у традиційному обласному фестивалі поезії для дітей та молоді які організовує молодіжна спілка «Жунімя». Кожен раз отримають дипломи та призи на цьому фестивалі.

Кращі вірші та оповідання друкуються в засобах масової інформації. Співпрацюємо з обласною румунською газетою «Лібертатя Кувинтулуй», іноді друкуємося в г. «Буковинське віче», «Освіта Буковини», «Відродження». Всі друковані матеріали зберігаються в спеціальному альбомі, а газети в окремій папці.

У 2007 з під друку у видавництві «Прут» вийшла книга «Творчість починається з дитинства» на 328 сторінок. Читачі зможуть тут знайти всі матеріали колишніх і теперішніх членів гуртка. В книгу увійшли також малюнки талановитих дітей. Деякі члени гуртка випускають невеликі брошури з їх творами при закінченні школи.

Їх книги також зберігаються у шкільній бібліотеці та у музеї школи.

Елеонора Скіпор,

старший учитель, керівник літгуртка «Лемиїца» Купського НВК

Переглядів: 523 | Додав: Vano | Теги: Купський НВК, Літературний гурток, Лемиїца | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »