Неділя, 05.05.2024, 05:49

Головна » 2019 » Лютий » 25 » Конкурс народних танців
Конкурс народних танців

Цей конкурс став традиційним. Вже декілька років учні наших шкіл приймають участь у районному конкурсі народних танців.

Щороку в ньому приймають участь і група танцюристів з Купського НВК. Цього року шість чудових і талановитих дівчат, всі учениці 10-ого «А» класу нашої школи приймали участь у вищезгаданому конкурсі. Підготувала та працювала з ними їх класний керівник, вчителька румунської мови та літератури пані Лучіка Дущак.

В результаті наші дівчата зайняли 3 місце та отримали  грамоту від начальника відділу освіти Глибоцької РДА п. Василя Барарюка.

Вітаємо всіх, дівчат та їх керівника. Бажаємо успіхів у майбутньому.

Ми дуже вдячні батькам та бабусям цих дівчат за прекрасний народний одяг, за те що зберігають цей одяг та підтримують їх у всьому. Ми також вдячні невтомному класному керівнику п. Лучіці Дущак за ту велику роботу що вона проводять зі своїми учнями та за те що поряд з іншими вчителями зберігають традиції, звичаї цього села  та вчать дітей не забувати їх. Також вдячні дирекції Купського НВК за те що завжди підтримує всі позакласні заходи.

Сподіваємось що таких заходів які виховують любов до рідного села, народного одягу, пісні, танців, традиції, тощо, ще будуть у нас.

Елеонора Скіпор

Переглядів: 354 | Додав: Vano | Рейтинг: 0.0/0