П`ятниця, 03.05.2024, 11:21

Головна » 2016 » Вересень » 24 » ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ
ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ

З 10 по 17 вересня 2016року, в дошкільному підрозділі Купського НВК був проведений Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури та спорту.

Цей захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Проведення такого тижня дає змогу з молодшого віку залучати дітей до занять фізичною культурою та спортом, ознайомити з ідеями олімпізму й олімпійським рухом.

Під час Олімпійського тижня проведено ряд заходів, в яких приймали участь діти всіх вікових груп.  Під час різних форм роботи: спортивних естафет, змагань, конкурсів, розваг діти мали змогу продемонструвати свою фізичну підготовку, спритність, витривалість.

З метою виховання стійкого інтересу до активної рухової діяльності, створення оптимального рухового режиму для малят було організовано забіг. Діти середньої та старшої групи змагались у забігах на дистанції 30 та 50 метрів, показуючи гарні результати. Підтримати учасників спортивного свята прийшли вболівальники:  діти молодшої групи, які підбадьорювали і вселяли віру в успіх та перемогу.

У вівторок, 13 вересня в гості до дошкільнят завітали учні 8 класу НВК, які показали малюкам прийоми гри у волейбол та футбол.

Весело пройшла й розвага: "Швидкі, сміливі та спритні", в яку входили рухливі ігри, естафети "Передай м'яч", "Стрибуни", "Повітряні кенгуру", "Сіамські близнюки", "Крізь вушко голки" у змаганнях взяли участь всі команди. Наші юні олімпійці продемонстрували свою спритність, швидкість, а також уміння орієнтуватися в просторі. Були проведенні турніри між гравцями в шашки.

Тиждень олімпійських ігор закінчився, були переможці але переможених не було. Усі учасники Олімпійського свята отримали свої перші олімпійські медалі. "Юний олімпієць"- таке почесне звання носять тепер наші маленькі спортсмени.

Переглядів: 501 | Додав: alinaberezovsca94 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »