Четвер, 09.05.2024, 22:26

Головна » 2022 » Жовтень » 17 » День Захистника України у Купському ліцеї
День Захистника України у Купському ліцеї

Щороку 14 жовтня в Україні відзначають декілька важливих подій. Насамперед це велике релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, та День Захисника України.

Ми планували провести зовсім по іншому цей день та нажаль склалася така ситуація що змусили знов перейти на онлайн навчання. Тому ми підготували виставку газет, фотографії та журналів з матеріалами про наших захисників. Учні всіх класів підготували малюнки та стінгазет присвячених нашим славним захисникам. Вчитель нашого ліцею Петро Васильович Морар який викладає і предмет Захист України підготував відеоролик з тематикою «День Захисників та захисниць України», «День Козацтва» та «День святої Покрови». Цей відеоролик був надіслан всім учням нашого ліцею. Таким чином і учні, і батьки і вчителі мали змогу  його подивитися.

Також ми вирішили як вчителі так і учні до цього дня зібрати кошти задля підтримки наших славних воїнів та придбання тепловізору для наших мужніх захисників та висилати у зоні бойових дій.

В ці важкі дні для України такі заходи допомагають підтримати всіх морально, привити любов до рідної землі, до нашої України, віри у Перемогу. Також ми всі молимося до Божої Матері щоб вона захищала та взяла під свій Покров кожного солдата, кожного захисника та захисницю нашої України а також кожного мешканця, кожну дитину…  У всіх церквах України сьогодні і кожного разу, під час кожної Божої літургії  лунають молитви до Бога щоб він захистив нас, щоб довгоочікуваний  мир настав для нас і щоб ми повернулися до нормального життя.

Боже Україну збережи!

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського ліцею