Середа, 08.05.2024, 11:15

Головна » 2023 » Травень » 18 » День вишиванки у Купському ліцеї
День вишиванки у Купському ліцеї

Гарна та очікувана традиція  - День  Вишиванки. Вже багато років виповнюються ці традиції.  Від минулого року це також ще і Код нації. Гордість українського народу.

Щороку в нашому Купському ліцеї  це улюблене свято для всіх  - учнів, вчителів, батьків, працівників…

Про роль народних традиції та звичаї а також народних умільців та розповсюджувачів у літературі діти вивчають на уроках українознавства у школах.

Учні з задоволенням одягають свої вишиті сорочки. Деякі мають  не тільки сорочки а ще і костюми. Дівчата вплітають в цей день у свої коси квіточки у вигляді троянд, маків або одягають на голову різнокольорові віночки.

Ми готуємо виставку національного одягу, рушників в музеї школи  та виставку літератури народного напрямку у бібліотеці. Народна виставка розташована і на коридорі школи.

Народні традиції - одяг, пісні, танці, вірші, посуд, предмети побуту, квіти – все це краса нашого життя. Слава Богу, що маємо таку можливість оцінювати, виставляти, представляти та любити свої народні традиції.

Кожна країна, кожна нація, кожний народ, кожна громада, кожне село мають окрім загальної і свою специфіку. Це наша гордість. Наш обов’язок це зберегти та примножувати.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського ліцею, фольклористка, літературознавець, краєзнавець

Переглядів: 78 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2023  »