Четвер, 02.05.2024, 22:44

Головна » 2019 » Листопад » 22 » День гідності та свободи та вшанування жертв Голодомору у Купському НВК
День гідності та свободи та вшанування жертв Голодомору у Купському НВК

Щороку 21 листопада Україна відзначає  День гідності та свободи на честь початку двох знакових подій – Помаранчевої революції та Революції гідності.

В ці дні у Купському НВК ми організуємо  різні заходи. Ми готуємо виставку книг, газет, журналів, буклетів, фотографій. До її підготовки долучаються члени учнівського самоврядування, гуртківці-музеєзнавці, шкільна бібліотека тощо. Виставки знаходяться на коридорі школи, у музеї, у приміщенні бібліотеки, у деяких класах. У всіх класах класоводи та класні керівники проводять виховні години патріотичного характеру. В актовому залі школи всі учні мають можливість дивитися відеоролики з фрагментами цих подій.

Виставки, виховні години, та бесіди ми проводимо також в ці дні в пам’ять шанування жертв Голодомору.

Разом з вчителями ми запалюємо свічки та покладаємо квіти у місцевій капличці, що знаходиться неподалік від нашої школи.

Хвилиною мовчання ми вшановуємо тут щороку всіх наших людей, що загинули в ті важкі для народу часів.

До двох могил розташованих поруч з капличкою (в пам'ять всіх постраждалих купчан під час репресій, війни, подій у Білій Криниці) ми кладемо квіти та вінки.

Ми не маємо право забути. Це наша пам'ять, наш біль, наша трагедія, наша історія.

Особливо про це має знати молоде, підростаюче покоління. Наше завдання донести до них, та зробити все можливе щоб вони це пам’ятали тепер і назавжди.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 277 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0