Четвер, 09.05.2024, 15:36

Головна » 2022 » Листопад » 29 » День Доброти та день Толерантності у Купському ліцеї
День Доброти та день Толерантності у Купському ліцеї

Бути добрим, толерантним, терплячим, дружелюбним, милосердним, доброзичливим, слухняним, з повагою до старших та до своїх колег – про це та багато інших добрих справ ми вчимо в школі та стараємося разом з батьками виховувати ці риси характеру з малих років. Виховання таких рис починається від батьків, потім у дитячому садочку та продовжується у стінах школи.

У листопаді місяці у нашому календарі є дві події (раніше ми б їх назвали святами, але, на жаль, тепер нам ні до свят) це Всесвітній день Доброти та День Толерантності. До цих подій ми підготували декілька заходів. Це флешмоб   «Бути добрим та толерантним» підготовлений учнями 4-ого класу нашого ліцею разом з класним керівником Родікою В. Цугуй. Психолог нашого ліцею  Марина Г. Дуган підготувала відеоролик « Доброта та Толерантність обєднає  світ». Цей відеоролик переглянули учні середніх класів. По ці тематиці вони виконували творчі завдання. Також бесіду про ці подій, досить цікаву та змістовну підготувала класний керівник 7-ого класу нашого ліцею Лучіка В. Дущак.

Старші класи подивились документальні фільми з цієї тематики та деякі з них написали невеликі реферати.

Також підготували виставку з паперових  сердець, світочків, маків, калини,  квітів, та інших.

Такі заходи виховують у підростаючого покоління доброту, толерантність, милосердя, любов до ближнього та позитивні почуття та риси характеру.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського ліцею

Переглядів: 74 | Додав: Vano | Рейтинг: 0.0/0