Четвер, 09.05.2024, 01:30

Головна » 2021 » Квітень » 26 » Чорнобиль – біль, спогади, пам'ять
Чорнобиль – біль, спогади, пам'ять

В цьому році виповнюється 35 років з того часу як Україна живе з болем Чорнобиля. Це катастрофа світового масштабу, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу.

До початку короновірусної пандемії ми, учні  та вчителі Купського НВК із свічками та квітами, хвилиною мовчання та зі сумом в очах вшановували пам'ять ліквідаторів та всіх загиблих під час тієї страшної трагедії, яка забрала життя тисячі людей.

Члени учнівського самоврядування  ознайомили всіх  учнів цьогорічними виставками, присвяченими аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. У коридорі школи, у приміщенні історичного музею, у бібліотеці, у класах та кабінетах були підготовлені невеликі виставки  газет, журналів, книг, ілюстрацій…

Класні керівники 1-4-х класів організували та провели з учнями виставку малюнків, перегляд та обговорення інформаційних відеоматеріалів, що висвітлюють події які відбулися 26 квітня 1986 року.

Оскільки учні 5-11 класів зараз навчаються дистанційно – класні керівники організували проведення заходів онлайн. Діти мали змогу також долучитися до створення виставки малюнків та перегляду презентацій і відеороликів в онлайн режимі.

У всіх класах вчителі та класні керівники провели уроки памяті. Члени гуртка «Юні музеєзнавці» читали у молодших класах вірші, присвячені цій трагедії, що зворушила весь світ.

Старшокласники  переглянули документальний фільм про наслідки тої страшної аварії та долучилися до обговорення наслідків аварії на ЧАЕС в онлайн режимі.

Ми не маємо право забути про цю чорну сторінку в історії нашої країни та в цілому світі.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 239 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0