Понеділок, 29.04.2024, 02:58

Головна » 2018 » Квітень » 26 » Чорнобиль – біль, спогади, пам'ять
Чорнобиль – біль, спогади, пам'ять

Щороку 26 квітня ми вшановуємо День памяті Чорнобиля. Чорнобиль – це наш біль, гірка пам'ять, сумні спогади.

Цього року учні Купського НВК із свічками та квітами, хвилиною мовчання та зі сумом в очах шанували пам'ять всіх загиблих під час тої страшної трагедії, яка забрала життя тисячі людей.

Спочатку ми з членами учнівського самоврядування ознайомили всіх  учнів цьогорічними виставками, присвяченими цим сумним подіям. У коридорі школи, у приміщенні історичного музею, у бібліотеці, у класах та кабінетах були підготовлені невеликі виставки  газет, журналів, книг, ілюстрацій…

Потім ми покладали квіти та запалювали свічки біля двох могил, що знаходяться у центральній капличці села. Ці могили були збудовані мешканцями села Купка в пам'ять всіх загиблих односельців під час сталінських репресій. Хвилиною мовчання шанували всіх загиблих під час Чорнобильської  аварії, ліквідаторів наслідків катастрофи.

У всіх класах вчителі та класні керівники провели уроки памяті. Члени гуртка «Юні музеєзнавці» читали у молодших класах вірші, присвячені ціій трагедії, що зворушила весь світ.

Старшокласники  переглянули документальний фільм про наслідки тої страшної аварії.

Ми не маємо право забути про цю чорну сторінку в історії нашої країни та в цілому світі.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Переглядів: 335 | Додав: Vano | Рейтинг: 0.0/0