Середа, 08.05.2024, 00:30

Головна » 2017 » Грудень » 13 » Чисті роси у Купському НВК
Чисті роси у Купському НВК

Цей фестиваль вже став традиційним. Щоправда цього року був проведений раніше ніж зазвичай. Перший етап проводиться на районному рівні. У січні відбудеться обласний конкурс.

Цього року умови конкурсу передбачали два основні напрями фольклорний та прикладного-ужиткового мистецтва.

В актовому залі Купського НВК ми підготували велику виставку виробів ручної роботи,  яку підготували наші учні під керівництвом вчителя праці нашого НВК В. І. Бічер. Також тут були і новорічні прикраси які наші учні із захопленям готують в цей період. До речі у нас щороку готується і новорічна виставка в коридорі школи а також по класах.

В іншому жанрі – фольклорному ми підготували чимало художніх номерів.  Спочатку вокальна група нашої школи підготувала декілька народних пісень у специфічних костюмах.  Буковинську народну пісню виконувала соло призерка цьогорічної «Зіроньки» Марта Беліч, одна з найкращих учениць школи. Керівник фольклорної групи – вчителька Л. В. Дущак.

Група музикантів виконувала сольні номери на різних інструментах.

В кінці програми на прохання членів журі всі учасники заспівали одну колядку.

Журі у складі працівників Глибоцького БТДЮ дали хорошу оцінку підготовці та проведенню першого етапу нашого фестивалю.

Ми вдячні всім тим, хто нам допомагав у підготовці та проведенні традиційного фестивалю – батькам, вчителям, учням та всім бажаємо успіхів та натхнення.

Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК

Roua cristalină la CIE Cupca

Acest concurs  tradițional are loc anual. Anul acesta prima etapă a avut loc în școlilie din raionul Hliboca.

Am avut două nominații mai importante – obiecte populare confecționate de mână – broderii, împletituri, confecționate din lemn,hârtie, carton, cât și obiecte pregătite pentru sărbătorile de iarnă. Elevii noștri au pregătit mai multe compoziții făcute de mână sub conducerea învățătoarei de muncă Vera Bicer.

A doua nominație – folclorul a fost prezentată prin grupa vocală a școlii cu câteva cântece populare, îmbrăcați în haine naționale. Un cântec solo a prezentat tuturor una dintre cele mai bune eleve ale școlii noastre Marta Belici. Conducătoarea grupei este profesoara de limba maternă Lucica Dușceac.

Un grup de instrumentiști ai școlii au interpretat la diferite instrumente muzicale mai multe melodii populare românești

La fine toți soliștii și instrumentiștii au interpretat o frumoasă colindă românească.

Juriul în componența lucrătorilor Casei de creație pentru copii și tineret din centrul raional Hliboca au dat o apreciere justă pregătirii și desfășurării festivalului dat.

Sincere mulțumiri aducem părinților, profesorilor, elevilor pentru pregătirea costumelor, expozițiilor și numerelor artistice. Tuturor le dorim succese și numai bine.

Eleonora Schipor

Переглядів: 595 | Додав: Vano | Рейтинг: 0.0/0