Понеділок, 29.04.2024, 00:09

Головна » 2015 » Травень » 8 » «Червоний мак – за Перемогу!»
«Червоний мак – за Перемогу!»

8 травня 2015 року в дошкільному підрозділі Купського НВК діти середньої групи «Світлячок» брали участь в акції «Червоний мак – за Перемогу», який організувала та провела вихователь Березовська А.Г.

Знову травень, знову свято,Сивий голубе, солдате,
Пригадаються тобі фронтові дороги.
Знову травень, знову свято,
Сивий голубе, солдате,
Свято слави, свято честі, свято Перемоги!

День Перемоги «Це свято найдорожче і найцінніше кожному з нас – свято з сивиною на скронях, свято зі сльозами і безмежною радістю на очах». Метою проведення акції,  було  сприяння вихованню  в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів – визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу. Заняття розпочалося розповіддю вихователя про подвиги солдатів під час війни, після розгляду ілюстрацій та фотографій, діти вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

В українському фольклорі мак має багато значень. Це символ сонця, безкінечності буття  й життєвої скороминучості, пишної краси, волі, гордості, сну, оберегу. Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі часи Великої Вітчизняної Війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен з нас поділяє думку, втілену в словах:

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»

Тому діти виготовили своїми руками маки, які стали найціннішим подарунком до свята.

Наймолодші,  разом з вихователем Дущак М.Г. виготовили голубів миру та послухали музикальну композицію «Ми - за мир!» сл. Марічки Білівської (Гошовська), Оксани Первової – Рошки, муз. О. Первової – Рошки.

Переглядів: 513 | Додав: alinaberezovsca94 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »