П`ятниця, 03.05.2024, 09:21

Головна » 2019 » Березень » 2 » Батьківські збори у дошкільному підрозділі Купського НВК
Батьківські збори у дошкільному підрозділі Купського НВК

З 11 – 15 лютого 2019 року в дошкільному підрозділі "Ластівка" пройшов Тиждень театрального мистецтва. Для організації театралізованої діяльності в закладі створені всі умови. В усіх вікових групах зібрані різні види театрів, костюми героїв казок і оповідань, маски, шапочки. Робота з дітьми проводиться систематично і послідовно.

Кожен рік у дитячий садок приходять різні діти: кмітливі, тямущі, і не дуже контактні, і замкнуті…Але всіх їх об’єднує одне, вони люблять грати «в театр». Тому театр є найбільш розповсюдженим видом дитячої творчості. В репертуарі «театру» музичні казки, театральні вікторини, інсценівки, поезії і проза, театралізовані ігри, концертні програми. Робота всього колективу націлена на виявлення здібностей дітей і створення умов для реалізації їх творчого потенціалу. Організація театралізованої діяльності сприяє інтеграції всіх сфер духовної життєдіяльності  дитини: емоційної, вольової, пізнавальної.
Розглядаючи креативний розвиток дитини дошкільного віку, варто осмислити роль театралізованої діяльності в розвитку творчої особистості, бо чим раніше в різних ролях спробує дитина себе «на сцені» дитячого театру, тим простіше вона буде почувати себе «на сцені» життя
.

На протязі тижня батьки, разом з малюками виготовили ляльки – хустини для ігор драматизацій, а педагоги оновили існуючий театральний реквізит.

Під час загальних батьківських зборів, які пройшли 01.03.2019 року, директор НВК М.І. Лазурка відмітила подяками всіх батьків, які взяли активну участь у проведені зазначеного тижня.

Переглядів: 311 | Додав: olar_lida | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »